Bakiye yükleme kampanyasının bitimine 00 saat 00 dakika 00 saniye kaldı.

Gizlilik Şartları


Aşağıda belirtilen gizlilik koşullarında ucuzbacklink.com tescilli markası olan UcuzBacklink olarak söz edilmiştir. Her müşteri ve hizmet sağlayıcı kullanım koşullarını okumuş, kabul etmiş sayılır.

• UcuzBacklink, bayilere toptan ve perakende backlink hizmeti vere,n ana backlink sağlayıcısı ve panel hizmeti veren bir kurumdur.
• UcuzBacklink, müşteri ve hizmet sağlayıcıların kişisel bilgilerini 3. Şahıs kurum ya da kuruluşlar ile paylaşmamaktadır.
• Müşteri ya da hizmet sağlayıcıya ait her türü adres, telefon vb. kişisel bilgiler gizli bilgi olarak veritabanında tutulmaktadır.
• UcuzBacklink, kişisel bilgilerinizin gizliliğini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü bir kişiye ifşasını önlemek için gerekli tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Backlink, gerekli bilgi güvenliği önlemlerini almasına karşın sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, UcuzBacklink’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.